oksijen Maskesiyle Çalıştı

Fenerbahçe, Antalyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun 20.haftasında 5 Şubat Cuma günü saat 20.00’de Antalyaspor ile...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
oksijen Maskesiyle Çalıştı

Fenerbahçe, Antalyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun 20.haftasında 5 Şubat Cuma günü saat 20.00’de Antalyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Vitor Pereirayönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.

Isınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılan oyuncular 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından pas organizasyonlarıyla devam eden antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Ertuğrul Taşkıran antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışırken, ikinci bölümde ise özel program dahilinde çalıştı. Abdoulaye Ba ise tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürürken, Gökhan Gönül ve oksijen maskesiyle dayanıklılık için çalışan Hasan Ali Kaldırım özel program dahilinde antrenmanı tamamladı.

Takım, Antalyaspor maçının hazırlıklarını, 3 Şubat Çarşamba günü Can Bartu Tesislerimizde saat 11.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Fanatik