Mustafa Cengiz'den Falcao itirafı: Yeniden gelse...
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 15.06.2021 22:46

Mustafa Cengiz'den Falcao itirafı: Yeniden gelse...

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yapılacak seçimde başkan adayı olmamasının tek nedeninin sağlık sorunları olduğunu söyledi. "Falcao transferinden pişmanım" diyen Cengiz, Fatih Terim ve Belhanda hakkında da konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Cengiz, 19 Haziran'daki başkanlık seçimi ve Fatih Terim konusunda çarpıcı mesajlar verdi. Falcao transferinden dolayı pişman olduğunu açıklayan Mustafa Cengiz, Belhanda'yı takımdan gönderdiği için ise herhangi bir pişmanlık yaşamadığını ifade etti.

Mustafa Cengiz, "En tartışılan transfer Falcao! Daha F harfi ortada yoktu, menajerleri iyi çalıştı sosyal medyada. Zaten sosyal medyada menajer savaşları var. Helal olsun. Sosyal medyada da insanlar yazıyor. 14 yaşında olsun, 44 yaşında olsun fark etmez. Bu da demokrasi için iyi bir şey. Bilinçli olarak yönlendirdiler. Falcao'yu kim istemez? Falcao dünyanın kabul ettiği bir yıldız. Falcao'ya kim hayır der? Bu teknik heyetin lafı. Geldiğinde 70 bin kişi toplandı. Emniyet harekete geçti, haklılar. Araya ayaklanma için girebilirlerdi. Sayı sürekli arttı. Basın Ekspres yolu kitlenmiş. Falcao'nun gelişi 3,5 saat gecikti. Falcao önüme yine gelse, biraz daha sıkı pazarlık ederdim" dedi.