Murat Sancak'tan Bruma, Nani, Ibrahimovic itirafı

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, transfer çalışmaları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Temmuz 2021 08:11
Murat Sancak'tan Bruma, Nani, Ibrahimovic itirafı

Süper Lig'e yükselen Adana Demirspor, ligde kalmanın hesaplarını yapıyor. Belhanda'ya imza attıran Adana temsilcisi, Mario Balotelli'yi de kadrosuna kattı.

A Spor'a konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, "Balotelli ile istediğimiz şartlarda anlaştık. Öyle anlatıldığı gibi deli falan değil. Gayet karakterli bir futbolcu. Ben Balotelli gibi hırslı oyuncuları severim" açıklamalarında bulundu.

Sancak, Süper Lig'e iddialı girmek için çalışmalarını yürüten Adana Demirspor'un transferlere devam edeceğini duyurdu.

"Transferleri bütçemize göre yapıyoruz, bir sıkıntı yok" diyen Başkan Sancak, "Bruma ile ilgilendik, maliyetinden dolayı vazgeçtik. Nani ile görüştük, biraz zorlasak onu getirebilirdik. Akintola'da bonserviste anlaşabilirsek onu da alacağız. Bir stoper, bir sağ bek bir sol bek alacağız. Şu an Adana Demirspor'un PR'ı çok yükseldi. Toplam 6-7 oyuncu daha alacağız" diye konuştu.

Transferlerde takım kaptanı Gökhan İnler'in transferlerde büyük katkısı olduğunu dile getiren Sancak, "Gökhan İnler bu takımın en önemli faktörlerinden biri. Onunla güzel projelere imza atmak istiyoruz. Ibrahimovic'i geçen sene istemiştik ama Milan'a imza attı. Tek bir hedefim var; sözde değil, özde halkın takımı yapacağız bu takımı" ifadelerini kullandı.