Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçı Hazırlıklarına Başladı

Mersin İdmanyurdu, Galatasaray Maçı Hazırlıklarına Başladı
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı Teknik direktör Özat Bir bütünlük içinde, beraber hareket ediyoruz, çalışıyoruz Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor galibiyeti ile moral bulan Mersin İdmanyurdu, ligin...

Mersin İdmanyurdu, Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı Teknik direktör Özat Bir bütünlük içinde, beraber hareket ediyoruz, çalışıyoruz Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor galibiyeti ile moral bulan Mersin İdmanyurdu, ligin 21. haftasında kendi sahasında karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı.

Mersin İdmanyurdu, Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı Teknik direktör Özat Bir bütünlük içinde, beraber hareket ediyoruz, çalışıyoruz Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor galibiyeti ile moral bulan Mersin İdmanyurdu, ligin 21. haftasında kendi sahasında karşılaşacağı Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı. Lige verilen arayı Antalya'da kamp yaparak değerlendiren Kırmızı-lacivertliler, Kayserispor maçı sonrası bir günlük tatilin ardından Galatasaray mesaisine başladı. Macit Özcan Spor Kompleksi'nde teknik direktör Ümit Özat yönetimindeki antrenmana ısınma koşusu ile başlayan kırmızı-lacivertli oyuncular, açma-germe hareketleriyle devam etti. Mersin İdmanyurdulu oyuncular antrenmanı, yarı sahada çift kale maç yaparak tamamladı. İdmana sakatlıkları devam eden Khalili, Welliton ve Murat Ceylan katılmazken, amileyat olan Servet Çetin ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Ümit Özat, Mersin İdmanyurdu'nun kaliteli bir takım olduğunu söyledi. Geçen sene 47-50 puanı yakalayan bir takımın bu sene 10 puanlarda kalmasının kabul edilebilir bir durum olmadığını vurgulayan Özat, Oyuncunun şunu bilmesi lazım; dördüncü, beşinci antrenör gidiyor, hiçbir antrenörün elinde sihirli değnek yok. Evet her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ama kaliteli oyuncu sahaya çıktıktan sonra her şeyi unutur. Biz bir hafta onlar için çalışıyoruz, onlar da bir gün bizim için çalışmak zorunda. Bunu biliyorlar, bilmeliler de zaten. İyi bir kadrosu var Mersin İdmanyurdu'nun. Biz de onu değerlendirmek için buradayız. Dip yapmış durumda, dibin dibi olmayacağını düşünüyoruz. Bir bütünlük içinde, beraber hareket ediyoruz, çalışıyoruz. Antrenmanlarımız da yoğunlaşmış durumda. Hem tempo açısından hem de adet açısından dedi.