Lucescu’dan Fenerbahçe Ve Transfer İtirafı

Lucescu’dan Fenerbahçe Ve Transfer İtirafı
Lucescu, Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Luiz Adriano'yu tek kelimeyle anlattı: "MÜKEMMEL!''Fenerbahçe, Fernandao transferinin ardından yanına almayı düşündüğü golcü için de artık son noktaya ulaştı. Shakhtar Donetsk forması...

Lucescu, Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Luiz Adriano'yu tek kelimeyle anlattı: "MÜKEMMEL!''

Fenerbahçe, Fernandao transferinin ardından yanına almayı düşündüğü golcü için de artık son noktaya ulaştı. Shakhtar Donetsk forması giyen Brezilyalı Luiz Adriano ile anlaşıldı iş, kulüplerin orta noktada buluşmasına kaldı. Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi’nde 7 maçta, 9 gol atarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sambacı için Ukrayna ekibiyle pazarlıklar sürüyor.

detay_resim

‘İKİNCİ BABAM’ DİYOR

Adriano’nun Ukrayna’da teknik direktörlüğünü yapan Mircea Lucescu’ya ise MİLLET ulaştı. Brezilyalı’nın “Benim ikinci babam” dediği Rumen teknik adam, Adriano’nun dünyanın sayılı golcülerinden biri olduğunu ifade etti. Luiz Adriano’nun kendileriyle 6 aylık daha sözleşmesi bulunduğunu hatırlatan Luce, bakın golcü oyuncu için hangi ifadeleri kullandı:

‘KALMAK İSTEMEZSE…’

”LUİZ Adriano çok önemli bir yeteneğe sahip. Tek kelimeyle mükemmel bir golcü… Hem çok güçlü bir oyuncu hem de çok büyük bir gol sezgisi var. 6 aylık daha sözleşmesi bulunuyor. Onu takımda kalmaya ikna etmeye çalışıyoruz. Ama bildiğiniz gibi Ukrayna’da şartlar oldukça zor. Eğer takımda kalmayı istemezse o zaman satış opsiyonumuzu değerlendiririz.”