Kayseri Erciyesspor Çıkışını Sürdürmek İstiyor

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Timuçin Beyazıt, lige verilen arayı iyi değerlendirerek tempolarını artıracaklarını ve yeniden bir galibiyet serisine başlamak istediklerini kaydetti.Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Timuçin...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kayseri Erciyesspor Çıkışını Sürdürmek İstiyor

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Timuçin Beyazıt, lige verilen arayı iyi değerlendirerek tempolarını artıracaklarını ve yeniden bir galibiyet serisine başlamak istediklerini kaydetti.

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Timuçin Beyazıt, lige verilen arayı iyi değerlendirerek tempolarını artıracaklarını ve yeniden bir galibiyet serisine başlamak istediklerini kaydetti. PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'un Teknik Direktörü Timuçin Beyazıt, devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ligin ikinci yarısına güzel futbol oynayarak başladıklarını ama galibiyet alamadıklarını kaydeden Beyazıt, "İlk 2 maçımızı oynadık. Kazanmak için oynadığımız 2 maç oldu. Oynadığımız 2 maçta da üstün oynadık ama 1'er puan ile kapattık. Oynadığımız maçların geneli bizi çok mutlu etti. Geride oynayacağımız 15 tane maçımız kaldı. Bu hafta da ara verildi. Bu yüzden biraz daha çalışma şansımız var. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Hem onların çalışma temposunu ayarlamak hem de adaptasyon sorununu biraz indirebilmek adına faydalı olacak. Bundan sonraki hedefimiz tekrar tempoyu artırarak bir galibiyet serisine başlamaktır. Önümüzdeki maçımıza kadar hazırlıklarımızı tamamlayıp iyi bir şekilde maça hazır olacağız" ifadelerini kullandı. "HEDEFİMİZ HER MAÇI KAZANMAKTIR" Futbolun değişken sonuçları olan bir spor olduğunu kaydeden Timuçin Beyazıt, "Son iki haftada bütün oyun bizde olmasına rağmen mağlup da olabilirdik. Çok rahat galip gelebileceğimiz maçlar berabere bitti. Oynayacağımız maçlarda da mağlup olabiliriz ama önemli olan sahaya kazanma hırsını koyabilmek ve oyun sistemi içerisinde olan şartları yerine getirebilmektir. Şu ana kadar bu oldu. Bundan sonra da bunun üzerine çıkacağız. Maçları oynamadan bir şey diyemeyiz ama hedefimiz her maçı kazanmaktır" diye konuştu. Transferler hakkında bilgiler veren Bayazıt, "4-5 tane arkadaşımızı aramıza kattık. Aramızdan ayrılan arkadaşlar da oldu. Kalan 1 hafta içerisinde 1-2 tane daha transfer yapmayı planlıyoruz. Umarım onları da bitirir ve transferi kapatırız" dedi.

Spor