'Kapıdan sokmam' demişti! Belözoğlu'ndan Rizespor itirafı...

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın "Tesislerin kapısından içeri sokmam" dediği Emre Belözoğlu, Hamza Hamzaoğlu ile sözleşme imzalanmadan 2 gün önce Karadeniz ekibinden teklif aldığını açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Eylül 2021 01:57
'Kapıdan sokmam' demişti! Belözoğlu'ndan Rizespor itirafı...

Emre Belözoğlu, Bülent Uygun ile yollarını ayıran Çaykur Rizespor ile anılıyordu. Ancak Karadeniz temsilcisi Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmaya vardı.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran ise "Emre Belözoğlu'nu almam. Emre Belözoğlu, Rize'de gazeteci dövmüş adamdır. Ben neden Emre Belözoğlu'nu alayım? Kapıdan içeri sokmam" demişti.

TGRT Haber Spor'a açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, Rizespor başkanının 2 gün önce kendisine ulaştığını ancak teklifi reddettiğini açıkladı.

Emre Belözoğlu, "Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden 2 gün önce Tahir Kıran görüşme talep etti. Teklifte bulunuldu, teşekkür ederek teklifi kabul etmeyeceğimi söyledim. Çaykur Rizespor'a ve çok değerli Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum. Bu tarz polemiklerin bizlere ve daha da önemli camialara zarar verdiği ortada. Bu yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konunun içinde yer almak istemiyorum" sözlerine yer verdi.