‘Hiç Paniğe Gerek Yok Burası Bize Emanet’

‘Hiç Paniğe Gerek Yok Burası Bize Emanet’
Özbek, taraftarların transfer konusunda aceleci olmamaları istedi.Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamada, görevlerinin sportif başarıyı esas alarak, kulüp menfaatlerini...

Özbek, taraftarların transfer konusunda aceleci olmamaları istedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamada, görevlerinin sportif başarıyı esas alarak, kulüp menfaatlerini de korumak olduğunu belirterek, “Burada hiç paniğe gerek yok. Herkes şundan emin olsun ki biz Galatasaray’ın hem sportif başarısını hem de maddi olarak menfaatlerini korumakla yükümlüyüz. Burası bize bir emanet. İnsanlar panik yapmasın” dedi.

Transfer sezonunun yeni başladığını aktaran Özbek, “Avrupa’da bir çok oyuncunun kontratları daha sona ermedi. Biliyorsunuz orada haziran ayı sonunda sözleşmeler bitiyor. Galatasaray’a yakışan, hedefe ulaştıracak transferler yapılacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman da Özbek’in direktifleri doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Bu hafta sonuna kadar, kamp başlamadan önce güzel bir müjde vermek istiyoruz. İsimler var aslında ama kulübün de şartları var. İki tarafın da şartları buluştuğunda, transfer gerçekleşecek. Şunu da unutmayalım, Galatasaray şampiyon, iki kupalı bir takım. Tabii ki zaafları var ve bu zaafları giderebilecek bir proje çerçevesinde transferler yapılacak.”