Hamzaoğlu o ismi resmen açıkladı!

Hamzaoğlu o ismi resmen açıkladı!
Golcü adaylarından birini de Hamzaoğlu açıkladı. Başarılı hoca, “Niasse süratli, defansın arkasına koşular yapan bir oyuncu. ilgileniyoruz” dedi.Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, transfer çalışmalarına ilişkin bilgiler...

Golcü adaylarından birini de Hamzaoğlu açıkladı. Başarılı hoca, “Niasse süratli, defansın arkasına koşular yapan bir oyuncu. ilgileniyoruz” dedi.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, transfer çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi. Galatasaray’ın golcü aradığı biliniyor. Birçok isimle temaslar sürüyor. Bunlardan birini de bizzat Hamzaoğlu açıkladı. Akhisar’dan eski öğrencisi Oumar Niasse’nin adını veren başarılı hoca, “Niasse çabuk, süratli, defansın arkasına koşular yapan bir oyuncu. Kendisiyle ilgileniyoruz. Ama farklı özelliklere sahip başka bir oyuncu da olabilir” ifadelerini kullandı.

“BU KADRO BANA YETER”

Sarı-kırmızılı ekibin sadece forvet değil stoper de aradığı belirtiliyordu. Özellikle Fenerbahçe’den ayrılması gündemde olan Egemen Korkmaz’ın Galatasaray’a imza atabileceği söyleniyordu. Fakat Hamzaoğlu, defans oyuncusu istemediğini kaydetti. Tecrübeli çalıştırıcı, “Stoperde bir ihtiyacımız görünmüyor. Dany geri dönüyor. Kendisini kampa götüreceğim. Elimdeki kadro ile Avrupa’da başarılı olabileceğimi düşünüyorum” dedi.