Galatasaraylı Mostafa Mohamed'den flaş Fenerbahçe itirafı!

Galatasaraylı Mostafa Mohamed'den flaş Fenerbahçe itirafı!

Galatasaray'ın devre arasında Zamalek'ten kiraladığı Mostafa Mohamed, ülkesinin basınına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın ocak ayında Zamalek'ten satın alma opsiyonuyla kiraladığı Mostafa Mohamed, ülkesinin basınına konuştu.

601faa2aae298b37bc5ca748.jpg

Mısırlı golcü, DMC'ye verdiği röportajda çarpıcı sözler sarf etti.  Türkiye'ye geliş sürecinden Galatasaray tercihine kadar birçok konuya değinen Mohamed, Radamel Falcao ve Fenerbahçe hakkında da flaş itiraflarda bulundu.

"Galatasaray'ı  teklifini düşünmeden kabul ettim"

"Afrika Şampiyonası'nın bitmesinin ardından Zamalek'in yeni yönetimi benimle görüşmek istedi. Tam bu sırada Galatasaray'dan teklif geldi ve açıkçası hiç düşünmeden kabul ettim. Galatasaray'dan teklif gelince ayrılmak istedim."

lwxou8rx4kmieb5jiioswg.jpg

"Fenerbahçe'ye gol attıktan sonra kendimi kral gibi hissettim"
"Fenerbahçe'ye gol attıktan sonra adeta kendimi kral gibi hissettim. Galatasaray'da bunu yapabilmem çok önemliydi. Gol atmak için sürekli sahada olmayı seven oyunculardan biriyim fakat bazı eleştiriler çok yerinde değildi."

c7a46bac5cd543dba4c4f0d4f0956d1d.jpg

"Falcao sebebiyle teklifi reddedecektim"
"Falcao en başta Galatasaray'a transfer olmayı reddettiğim nedenlerden biriydi. Galatasaray'da forma şansı bulamayacağımı düşündüm. Fakat Falcao ile anlaşabileceğimi düşündüm. Şu anda çok iyi anlaşıyoruz."

"Fenerbahçe'den teklif geldi"
"Ordu takımındayken Türk kulüplerinden biri beni transfer etmek istedi. Bu takım Fenerbahçe'ydi... Gelen bu teklif üzerine ben Zamalek'ten ayrılmak istedim. Fakat Zamalek'in eski yönetim kurulu Afrika Şampiyonası'nı kazanmak istedikleri için bu transfer teklifini geri çevirdi. Bu yüzden takımda kalmamı istediler ve transfer gerçekleşmedi."

Marcelo Saracchi, Falcao'nun gideceği adresi açıkladı!