Galatasaray'ın Yeni Salonu Açıldı!

Galatasaray'ın voleybol takımlarının kullanacağı Ataşehir'deki Taç Spor Voleybol Salonu açıldı. Açılışa başkan Dursun Özbek de katıldı.Galatasaray'ı ekonomik açıdan düzlüğe çıkarmak için büyük çaba sarfeden başkan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Galatasaray'ın Yeni Salonu Açıldı!

Galatasaray'ın voleybol takımlarının kullanacağı Ataşehir'deki Taç Spor Voleybol Salonu açıldı. Açılışa başkan Dursun Özbek de katıldı.

Galatasaray'ı ekonomik açıdan düzlüğe çıkarmak için büyük çaba sarfeden başkan Dursun Özbek, diğer taraftan tesis atılımına devam ediyor.

Sarı kırmızılı kulübün erkek ve voleybol takımlarının kullanacağı Taç Spor Voleybol Salonu bugün gerçekleştirilecek törenle açıldı.

Daha önce maçlarını ve antrenmanlarını Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapan Galatasaray voleybol takımları, artık sadece Ataşehir'deki yeni salonu kullanacak.

Sarı kırmızılı kulübün bu sayede yılda 1 milyon TL kar edeceği belirtildi. Burhan Felek Voleybol Salonu'nda sadece antrenman yapmanın bedeli günlük 2 bin TL idi.

Bugün gerçekleştirilen açılış törenine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve voleyboldan sorumlu yönetici Ali Yüce katılacak.

1.000 seyirci kapasiteli salonda saat 13.00'te de Galatasaray ile İnegöl Belediyespor takımları arasındaki Erkekler Voleybol 1. Ligi maçı oynanacak.

Salonun açılış karşılaşmasının biletleri 7 ve 12 TL'den satılıyor.

Fanatik