Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı

Bir süredir sağ bek arayışında olan Galatasaray'ın Roma'da top koşturan Davide Santon için transfer teklifinde bulunduğu öne sürüldü. Yıldız oyuncu ile Fenerbahçe de yakından ilgileniyordu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Temmuz 2021 10:28
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı

Transferde rotayı İtalya'ya çeviren Galatasay, Fenerbahçe'nin de gündeminde bulunan Davide Santon'u transfer etmek için düğmeye bastı. Kadrosunu güçlendirmek için bir bek arayan Aslan'ın birçok ismi gündemine aldığı belirtilen haberde bu isimlerden birinin de Santon olduğu söylendi. Sarı kırmızılıların, bu yaz Roma'dan ayrılabilecek olan oyuncu için üç yıllık sözleşme teklifi hazırladığı aktarıldı.

Galatasaray ile adı geçen isimler arasında Udinese'den Jens Stryger Larsen de var ancak İtalyan medyasına göre Larsen Aslan'ın ikinci tercihi olacak.

3 yıllık transfer teklifi

 

Tutto Mercato Web adlı internet sitesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde Cim Bom'un bu yaz Roma'dan ayrılması beklenen ve adı uzun bir süredir Türk kulüpleriyle anılan Davide Santon için üç yıllık transfer teklifinde bulunduğunu duyurdu. Halihazırda bir yıllık daha mukavelesi olan 30 yaşındaki futbolcunun da Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığı ifade edildi. 

.