Galatasaray'da İmzalar Atıldı

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Ataman Güneyligil'in sözleşmesi uzatıldı.Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;2015-2016 sezonu ile birlikte Galatasaray Bayan Voleybol Takımı...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Galatasaray'da İmzalar Atıldı

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Ataman Güneyligil'in sözleşmesi uzatıldı.

Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

2015-2016 sezonu ile birlikte Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörlük görevine getirilen Ataman Güneyligil’in Kulübümüz ile olan sözleşmesi yeni sezondan itibaren iki sene süre ile 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarını kapsayacak biçimde uzatılmıştır.

Güneyligil’in sözleşmesi hakkında açıklama yapan Voleybol Şubesi’nden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Yüce, Galatasaray Bayan Voleybol Takımı’nın gerek sportif başarı gerekse takımdaşlık, Galatasaraylılık anlamında kimyasının tuttuğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı: “Güvenimizin tam olduğunu hoca baş antrenörlük görevine ilk geldiğinde de ifade etmiştim. Zorlu bir ligde hocamız, ekibi ve sporcularımızın özverili çalışmalarıyla istikrarlı biçimde ilerliyoruz. Sözleşmenin uzatılmasının camiamıza ve Ataman Hoca’ya hayırlı olmasını diliyorum.”

Baş Antrenör Ataman Güneyligil’in Galatasaray arması ile başarılarının devamını dileriz.