Galatasaray'da 2 Ayrılık, 3 Transfer

Galatasaray'da 2 Ayrılık, 3 Transfer
G.Saray’da hem yeni transferler hem de gidecekler Molde maçı sonrası netleşecek. Devler Ligi’ne kalınırsa Sergio Ramos’un transferi tamamlanacak. Sağ beke de yerli bir futbolcu aranıyor. Lucas Torreira’nın yanına takviye için Dominguez, Partey, Ndombele ile görüşmelere hız verilecek. Pendikspor ve Verona’nın istediği Midtsjö’nün Molde Rövanşının ardından takımdan ayrılması bekleniyor.

Bu sezon art arda yaptığı önemli ve yıldız transferlerle kadrosunu güçlendiren Galatasaray’da Molde maçı sonrasında hem gelecekler hem de gidecekler için hareketlilik start alacak. Hürriyet'in haberine göre sarı kırmızılılar Şampiyonlar Ligi’ne kalmayı garantilerse kadro ve transfer planlaması doğrultusunda görüştüğü isimlerle imzaları atmaya başlayacak. Pazarlıklarda anlaşma noktasına geldiği Sergio Ramos ile son kez masaya oturulup gruplara kalınması durumunda imzalar atılacak.

SALİH ÖZCAN İÇİN BORUSSİA DORTMUND İLE TEKRAR BİR GÖRÜŞME YAPILACAK, FENERBAHÇE'YE PARTEY ÇALIMI

Ramos dışında Galatasaray orta sahaya da Transfer hamlesi yapacak. Lucas Torreira’nın yanına iyi bir isim almak isteyen Cimbom; Nicolas Dominguez, Thomas Partey, Tanguy Ndombele üçlüsü için görüşmelere hız verecek. Salih Özcan’ın transferi için de hem oyuncu hem de Borussia Dortmund kulübüyle tekrar görüşülecek. Galatasaray’ın yerli bir oyuncu hamlesi yapmak istediği sürpriz bölge ise sağ bek. Sarı kırmızılılar bu bölgede müthiş bir performans ortaya koyan Sacha Boey’in alternatifi ve yedeği olarak bir yerli oyuncu almak istiyor.