Galatasaray Podolski İle Anlaştı!

Galatasaray Podolski İle Anlaştı!
Transfer dönemine suskun başlayan ve yaptığı hamlelerle taraftarın tepkisini toplayan Galatasaray, golcü oyuncu transferinde atağa kalkarak, Arsenal’in Alman yıldızı Lukas Podolski ile gizlice anlaştı.Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun...

Transfer dönemine suskun başlayan ve yaptığı hamlelerle taraftarın tepkisini toplayan Galatasaray, golcü oyuncu transferinde atağa kalkarak, Arsenal’in Alman yıldızı Lukas Podolski ile gizlice anlaştı.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun isteği doğrultusunda harekete geçen Galatasaray, önce Podolski ve menajeri ile masaya oturdu. Cimbom, yapılan pazarlıklar sonucu 3 yıllık anlaşma için yıllık 3 milyon Euro ücrete yıldız oyuncuyu ikna etti.

Daha önce yakın çevresine ‘G.Saray formasını giymeyi çok istiyorum’ diyen Alman yıldızın, İngiliz kulübü yöneticileri ve hocası Arsene Wenger ile de görüşerek, “G.Saray’la anlaştım, gitmek istiyorum. Bonservis bedelim için yardımcı olun” ricasında bulunduğu öğrenildi.

HAMZAOĞLU ÇOK İSTİYOR

Bu sıcak gelişmenin ardından Galatasaray yönetimi, Podolski için Ada kulübüne de resmi teklifte bulundu.

Bonservisi için 6 milyon Euro istenen Alman oyuncu için sıkı bir pazarlığa başlayan Sarı-Kırmızılılar, 2.5-3 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli ile bu transferi bitirmeye çalışacak. Hamza Hamzaoğlu’nun alınmasını çok istediği ünlü yıldız, herhangi bir aksilik yaşanmazsa, Avusturya kampına da yetişecek.

Habertürk