Galatasaray, Kastamonu Maçı Öncesi Son Antrenmanını Yaptı

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu’ndaki son maçında bu akşam Kastamonuspor 1966 ile karşılaşacak olan Galatasaray, bu sabah bir antrenman gerçekleştirdi.Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'ndaki son maçında bu akşam Kastamonuspor 1966...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Galatasaray, Kastamonu Maçı Öncesi Son Antrenmanını Yaptı

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu’ndaki son maçında bu akşam Kastamonuspor 1966 ile karşılaşacak olan Galatasaray, bu sabah bir antrenman gerçekleştirdi.

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'ndaki son maçında bu akşam Kastamonuspor 1966 ile karşılaşacak olan Galatasaray, bu sabah bir antrenman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Mustafa Denizli yönetimindeki sarı-kırmızılılar, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanda fiziksel dayanıklılık ve ağırlık çalışması yaptı. Antrenmanda Fernando Muslera, Hamit Altıntop, Bilal Kısa, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Ryan Donk, Burak Yılmaz, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu ve Cenk Gönen yer alırken, Jason Denayer ve Semih Kaya, tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde çalıştı. Galatasaray, Kastamonuspor ile bu akşam saat 20.45'te TT Arena'da karşılaşacak.