Fenerbahçe'nin yeni hocası Slaven Bilic mi oluyor?

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasından sonra takımın başına hangi hocanın geleceği merak ediliyor. 3 hoca ile görüşme yaptığı bilinen Fenerbahçe'de 3. isim belli oldu. Fenerbahçe, Beşiktaş'ın eski hocasıyla da görüşüyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 24 Haziran 2021 09:07
Fenerbahçe'nin yeni hocası Slaven Bilic mi oluyor?

Fenerbahçe'de yeni teknik adam adayı bir dönem Beşiktaş'ı çalıştıran Slaven Bilic. Marco Silva ve Paulo Fonseca'yı listenin üstünde tutan sarı-lacivertli yönetim, daha önce Beşiktaş'ı da çalıştıran Hırvat teknik adam ile de görüşme halinde.

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, önceki gün yaptığı açıklamada teknik direktörü pazartesi günü açıklayacağını duyurdu. Adayları iki isme indirdiklerini ifade eden sarı-lacivertli kulübün başkanı, "İki buçuk da diyebilirim" ifadesini kullandı.

2013-2015 yılları arasında Beşiktaş'ı çalıştıran Slaven Bilic, şu anda Çin Süper Ligi ekiplerinden Beijing Guoan'ın başında. Ali Koç, yeniden seçilmeden teknik direktör açıklamasını doğru bulmadığı için resmi duyuruyu pazartesi günü yapacak. Koç'un hangi isimde karar kılacağı merak konusu...