Fenerbahçeli yöneticiden Galatasaray'a: Hodri meydan!

Fenerbahçeli yöneticiden Galatasaray'a: Hodri meydan!

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Denizlispor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

 Fenerbahçe, Süper Lig 32. haftasında sahasında Denizlispor'u 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yarışında önemli bir galibiyet aldı. 

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Rakiplerimiz yara aldı"

Öncelikle takımımızı ve hocamız Emre Belözoğlu'nu tebrik ediyorum. Milli takım aralarından sonra büyük takım için zorlu geçer. Son 2 günde gördük. Rakiplerimiz yara aldı. Son derece önemli bir maçtı ve galibiyet önemliydi. İyi futbol ve kötü futboldan ziyade galibiyet önemliydi. Ciddi bir psikolojik dönemeci geçtiğimize inanıyorum. 

"Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı rahatsız edecektir"

Nice puan farklı kapandı. Bu işler iyi bir psikolojik rüzgar işidir. Fenerbahçe önemli bir dönemeci döndü. Önümüzdeki birkaç maçı da almamız halinde, bu rakiplerimiz Beşiktaş'ı da Galatasaray'ı da rahatsız edecektir. Bu çok doğal."

"İnancımız sonsuz"

Ben inanıyorum. Bu çocuklar, bu şampiyonluğu istiyor. İstek ve karakter sorunu yok Samandıra'da. Yeni açtığımız sayfada inancımız gerçekten sonsuz. Malatya deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum. Şampiyonluk inancımızı en yüksek seviyeye taşıyacağız. 

"Galatasaray'dan bir cevap yok"

"Galatasaray'a kendi belgelerinizle, isterseniz GS TV'de çıkıp tartışalım dedik. Dört gün geçti aradan, şu ana kadar bir cevap yok. Bir kez daha hodri meydan diyorum. Çıkalım, tartışalım."

Emre Belözoğlu: Zor olacak ama sonu güzel olacak inşallah!