Fenerbahçe'de Visca tamam, sırada Chelsea'li forvet var
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 14.05.2021 11:06

Fenerbahçe'de Visca tamam, sırada Chelsea'li forvet var

Fenerbahçe'de Ali Koç başkanlığa devam ederse transfer dönemine iki bombayla başlamak istiyor. Chelsea ile sözleşmesi sona erecek olan Giroud ile ilk temas kuruldu. Edin Visca için ise prensip anlaşmasının sağlandığı öğrenildi.

Fenerbahçe’de bu sezon hücum oyuncularının performansı beğenilmedi. Valencia ve Pelkas dışındaki isimler bekleneni veremedi. Bu nedenle transfer döneminde ilk hedef forvet hattını güçlendirmek. Ali Koç, başkanlığa devam etmesi durumunda, transfer dönemine iki büyük transferi açıklamayı düşünüyor.

ekran-resmi-2021-05-14-11-00-48.png

Mesut Özil devrede

Fenerbahçe'nin önceliği Olivier Giroud. Fransız oyuncunun Chelsea ile sözleşmesi sona erecek. Tecrübeli forvet için ilk girişimler başladı. Mesut Özil ile Giroud’nun Arsenal döneminden yakın arkadaş olması, bu transferde önemli bir koz olarak görülüyor.

Mesut’un da eski takım arkadaşıyla Fenerbahçe’de yeniden oynamayı çok istediği öğrenildi.

'Başakşehir ile prensip anlaşmasına varıldı'

Sarı-Lacivertliler’in ikinci bombası ise yıllardır adı gündemden düşmeyen Edin Visca olacak gibi görünüyor. Fanatik'in haberine göre, Boşnak yıldızın transferi konusunda Başakşehir ile yeni sezon için prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. Ayrıca Visca ile de el sıkışıldığı açıklandı.

Spor