Fenerbahçe'de ilk ayrılık! 23 milyon euroya Premier Lig'e...

Jorge Jesus'un imzasının ardından transfer çalışmalarına hız veren Fenerbahçe'de flaş bir gelişme yaşandı. Sarı-lacivertlilerin yıldız oyuncusunun 23 milyon euro karşılığında Premier Lig ekibinin yolunu tutacağı öne sürüldü.

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Haziran 2022 21:27
Fenerbahçe'de ilk ayrılık! 23 milyon euroya Premier Lig'e...

Fenerbahçe'de Jorge Jesus'la anlaşma sağlanması sonrası yeni sezon için transfer çalışmaları hız kazandı. Portekizli teknik adamın raporu doğrultusunda harekete geçen sarı-lacivertlilerde ilk ayrılığın gerçekleşmesinin yakın olduğu öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun 23 milyon euro karşılığında Premier Lig'e transfer olabileceği kaydedildi.

Kim'de ayrılık hazırlığı

Abdülkerim Bardakçı'yı transfer etmek için geri sayıma geçen Fenerbahçe'de çok yoğun teklifler gelen Kim Min Jae konusunda da karar verildi. Sarı-lacivertlilerin tecrübeli futbolcudan büyük bir gelir hedeflediği öğrenildi.

23 milyon Euroya Everton yolcusu

Avrupa'nın devleri ve Premier Lig kulüplerinin dikkatini çeken Güney Koreli savunmacı için 23 milyon euroluk fesih bedelinin Everton tarafından ödenebileceği belirtildi. Transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanmasının beklendiği aktarıldı.