Fenerbahçe transferde her konuda anlaştı

Fenerbahçe transferde her konuda anlaştı
Önümüzdeki sezon için yeniden yapılanmaya giden ve çok sayıda oyuncusuyla yollarını ayıran Fenerbahçe, Bobby Dixon'un ardından Sloukas'la da anlaştı.Nikos Zisis’ten boşalan oyun kurucu pozisyonu için şampiyon Pınar Karşıyaka’nın...

Önümüzdeki sezon için yeniden yapılanmaya giden ve çok sayıda oyuncusuyla yollarını ayıran Fenerbahçe, Bobby Dixon'un ardından Sloukas'la da anlaştı.

Nikos Zisis’ten boşalan oyun kurucu pozisyonu için şampiyon Pınar Karşıyaka’nın yıldızı Bobby Dixon’la anlaşan sarı lacivertli takım, Ricky Hickman’ın devam eden sakatlığını da göz önünde bulundurarak bu pozisyon için transfer çalışmalarını sürdüren sarı lacivertli takım Olympiakos forması giyen Konstantinos Sloukas’la üç yıllık anlaşmaya vardı.

resim_detay

Takımı Olympiakos’un 3 yıl için 2 milyon dolarlık kontrat önerisini kabul etmeyip Fenerbahçe’nin 3 yıl için 3 yıl teklifine evet diyen 25 yaşındaki oyuncu, geçen sezon Euroleague’de 6.8 sayı ve 3 asist ortalamalarıyla oynamıştı. Fenerbahçe’nin her konuda anlaştığı Sloukas’ın transferini kısa bir süre içerisinde açıklaması bekleniyor.