F.Bahçe’de orta sahaya Brezilyalı!

F.Bahçe’de orta sahaya Brezilyalı!
Fenerbahçe'nin transferdeki bir başka gözdesinin Paulinho olduğu ortaya çıktı.Brezilya Milli Takımı’nın 27 yaşındaki orta saha oyuncusu için Fenerbahçe Yönetimi’nin hem Paulinho’ya hem de Kulübü Tottenham’a teklif götürdüğü...

Fenerbahçe'nin transferdeki bir başka gözdesinin Paulinho olduğu ortaya çıktı.

Brezilya Milli Takımı’nın 27 yaşındaki orta saha oyuncusu için Fenerbahçe Yönetimi’nin hem Paulinho’ya hem de Kulübü Tottenham’a teklif götürdüğü öğrenildi.

Brezilya’nın ünlü ESPN kanalı da yaptığı haberde Paulinho’nun Fenerbahçe’ye yakın olduğunu ileri sürdü.

Scolari’nin çalıştırdığı Çin’in Guangzhou Evergrande takımının da peşinde olduğu Tottenham’ın oyuncusuna, Fenerbahçe’nin geri çeviremeyeceği bir teklif yaptığını duyuran ESPN, Brezilyalı oyuncunun Fenerbahçe’yi tercih etmesinin daha kuvvetli bir ihtimal olduğunu belirtti.

Pereira ve Terraneo’nun olduğu kulübe hayır diyemeyeceği belirtilen Paulınho’nun Avrupa Kupalarında da boy gösterip yeniden milli takıma dönmek istediğine de denildi.

Brezilya milli takımının yıldız isimlerinden olan Paulinho, 2013-14 sezonunda Corinthians’tan 20 milyon euro karşılığında Tottenham’a transfer olmuştu.

İngiliz ekibinin etkisiz bulduğu ve takıma uyum sağlayamadığı gerekçesiyle daha düşük bir rakama Paulinho’yu vermeye hazır olduğu da haberde belirtildi.