Duygun Yarsuvat TFF Başkanlığı’na aday

Duygun Yarsuvat TFF Başkanlığı’na aday
Futbol Federasyonu’nun 25 Haziran’da yapılacak olağan seçimli genel kurulu öncesi kulislerde hareketli saatler yaşanıyor...Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy ve Erdal Alkış’ın resmin adaylıklarını deklare etmesinin ardından...

Futbol Federasyonu’nun 25 Haziran’da yapılacak olağan seçimli genel kurulu öncesi kulislerde hareketli saatler yaşanıyor...

Yıldırım Demirören, Haluk Ulusoy ve Erdal Alkış’ın resmin adaylıklarını deklare etmesinin ardından gözler adı geçen Galatasaray Eski Başkanı Duygun Yarsuvat’a çevrilmişti. Bu hafta özellikle Ulusoy ve Yarsuvat cephesinden sürpriz adımlar ve Yarsuvat’ın adaylığını koyması bekleniyor.

Yarsuvat’ın ekibi günlerdir hummalı bir çalışma içinde. Grup bugün ‘manifesto’ niteliği taşıyacak bir açıklama yapacak. Bu açıklamada Türk futbolundaki eksikler, yapılması gerekenler ve doğrular kamuoyuna duyrulacak. Bunun için özel bir platform oluşturuldu. Açıklamanın yazılı mı yoksa Yarsuvat’ın da katılımıyla düzenlenecek bir basın toplantısıyla mı yapılacağı bugün netlik kazanacak.

AKINCIOĞLU’NA AKIN

Bu arada Antalyaspor eski başkanı Hasan Akıncıoğlu kulislerin en gözde ismi konumunda bulunuyor. Demirören ve Ulusoy’dan sonra Akıncıoğlu’na Yarsuvat’un ekibinden “Bizimle seçime gir” teklifi geldiği öğrenildi. Akıncıoğlu’nun, Yarsuvat’ın resmen adaylığını açıklaması halinde bu ekipte yer alması bekleniyor. Ayrıca listelerde büyük sürprizler bekleniyor.