Dilmen: Fenerbahçe lige ambargo koyabilir

Fenerbahçe'nin 4-0 kazandığı Çaykur Rizespor maçının ardından konuşan Rıdvan Dilmen, "Hemen hemen ilk kez Mesut Özil ile Pereira'nın mutlu bir şekilde maçı bitirdiklerini gördüm" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Aralık 2021 00:31
Dilmen: Fenerbahçe lige ambargo koyabilir

Fenerbahçe taraftarı önünde Çaykur Rizespor'u 4 golle geçti. Karşılaşma boyunca sarı-lacivertlilerin üstün bir oyun ortaya koyduğu mücadeleyi ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, TRT Spor ekranlarında değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şöyle:

"Fenerbahçe lige ambargo koyabilir"

Ben Fenerbahçe'deki yapılanmanın lige ambargo koyabileceğini düşünüyorum. 2-3 yıl boyunca. Fenerbahçe, puan olarak kadro kalitesinin altında. İyi bir kadrosu var Fenerbahçe'nin.

"Ferdi çok fazla yerde oynayabilen bir futbolcu"

Ferdi'nin Milli Takım'da oynama işini büyüklerin de araya girerek çözmesi lazım. Çok fazla yerde oynayabilen bir futbolcu. Sezon başında Ferdi'nin oralarda oynayamayacağını düşünüyordum ama oynuyor. Geliştirdi kendisini. Hemen hemen ilk kez Mesut Özil ile Pereira'nın mutlu bir şekilde maçı bitirdiklerini gördüm.

"Her eve lazım"

Serdar Dursun, fazlasıyla işini yaptı. Ofsayta düşmeyen bir futbolcu. Bir pozisyonda kaleciyi çalımlarken, savunma topu aldı. Kalktı, hemen topun peşine düştü. Oyun içinde kalmak isteyen bir oyuncu. Her eve lazım bir santrfor görüntüsü izliyoruz.