Burak Yılmaz en kötü 11'de!

İngiliz Daily Star gazetesi, EURO 2020'nin en kötü 11 oyuncusunu seçti. Bu listede Kylian Mbappe, Manuel Neuer, Eden Hazard gibi isimler bulunuyor. Milli Takımımız'dan ise Cengiz Ünder ve kaptan Burak Yılmaz, en kötüler arasında yer aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 11 Temmuz 2021 17:06
Burak Yılmaz en kötü 11'de!

Avrupa Futbol Şampiyonası, yarın akşam Londra'daki Wembley Stadı'nda saat 22.00'de oynanacak İngiltere- İtalya finaliyle noktalanacak. İlk kez finale çıkan İngiltere mi yoksa bir şampiyonluğu olan ve 4. kez final gören İtalya mı mutlu sona ulaşacak? Bu sorunun cevabını almaya sayılı saatler kaldı.

İngilizler de İtalyanlar de finali hak ettikleri konusunda şüphe uyandırmadı. Bireysel ve takım olarak üstün bir performans ortaya koydu. Şampiyonanın en iyi 11'i muhtemelen finalden sonra yapılacak ancak en kötü 11'e dair tespitler çıkmaya başladı.

İngiliz Daily Star gazetesi Euro 2020'nin en kötü 11'i seçti. Ve bu kadroda iki de Türk futbolcu bulunuyor. Bunlar da Cengiz Ünder ile Burak Yılmaz. Daily Star, her iki oyuncunun da hayal kırıklığı yaratan Türkiye'nin çok şey beklediği iki ismin turnuvada çok etkisiz olduğunu yazdı.