Beşiktaş'tan açıklama: Ayarlarımızı bozmak kolay değil!

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, "Bu takım, kadro ve birlik anlamında bu ligin çok üzerinde. Bizim ayarlarımızı bozmak o kadar kolay değil. Herkesin içi müsterih olsun. Biz puan kaybı olarak bakıyoruz. Ancak kimse de olan şeyleri görmüyoruz sanmasın" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 22 Eylül 2021 00:36
Beşiktaş'tan açıklama: Ayarlarımızı bozmak kolay değil!

Süper Lig'in 6'ncı haftasında Beşiktaş, sahasında 3-0 öne geçtiği maçta Adana Demirspor ile 3-3 berabere kaldı. Maçın ardından Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yoğun geçen bir fikstürde bu tip puan kayıplarının olabileceğini söyleyen Kazancı, "Bu bir puan kaybıdır. 3-0'dan olması bizleri üzdü ancak yoğun maratonda bu tarz puan kayıplarını bekleyebiliriz. Bunlar anlaşılabilir puan kayıplarıdır. 3 gün sonra başka bir maçımız var. Bu maçın 3-0'dan 3-3 olmasına takılmadan önümüzdeki maça hazırlıklarımızı yapacağız" diye konuştu.

'Bizim ayarlarımızı bozmak o kadar kolay değil'

Karşılaşmada skoru 3-2'ye getiren Balotelli'nin attığı golden sonra Beşiktaş kulübesine yaptığı hareket ile ilgili olarak ise Kazancı, "Balotelli konusunu çok da fazla izah etmeye gerek yok. Çok net bir şekilde görüldü. Tutarsız tahriklere kapılmamak lazım. Çok net bir şekilde golden sonra bizim kulübemize, hocamıza hem de maçtan sonra jestlerine devam etti. Sakin olmamız lazım. Bu takım, kadro ve birlik anlamında bu ligin çok üzerinde. Bizim ayarlarımızı bozmak o kadar kolay değil. Herkesin içi müsterih olsun. Biz puan kaybı olarak bakıyoruz. Ancak kimse de olan şeyleri görmüyoruz sanmasın" ifadelerini kullandı.