Beşiktaş'ta Sergen Yalçın bilmecesi çözüldü! Mutlu son
Ekleme: | Güncelleme: 10.06.2021 09:31

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın bilmecesi çözüldü! Mutlu son

Beşiktaş ve teknik direktör Sergen Yalçın, yeni sözleşme için anlaşmaya vardı. Sözleşmenin kısa zaman içerisinde imzalanması bekleniyor

Beşiktaş 'ta günlerdir beklenen Sergen Yalçın anlaşmasının sonuçlandığı ve imza aşamasına gelindiği öğrenildi. Siyah - beyazlı kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre taraflar arasında mutabakata varıldı.

Geçen sezonu Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanarak ligi 2 kupayla kapatan Sergen Yalçın ve Beşiktaş yönetimi arasında iki haftadır süren görüşmelerde önemli bir yol katedildi ve sözleşme için anlaşmaya varıldı. Çeşme'deki tatiline devam eden Sergen Yalçın'ın tatil sonrası İstanbul'a döneceği ve yeni sezon hazırlıkları kapsamında takımın başında Resmi olarak yer alacağı öğrenildi.

Beşiktaş yönetimi ve Sergen Yalçın arasındaki anlaşmanın detayları belli değilken, son görüşmede siyah-beyazlı yönetim, geçtiğimiz sezon 7 milyon TL'ye çalışan tecrübeli teknik direktöre 15-20 milyon TL arasında yıllık ücret teklif etmişti. Diğer yandan, yeni sözleşmenin Sergen Yalçın'ın isteği doğrultusunda 1 yıllık yapılacağı gelen bilgiler arasında.

 

Spor