Beşiktaşlı oyuncu Umut Nayir’den Taylan Antalyalı’ya destek

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, Onur Haftası’nı kutladığı için TV100’deki “VAR Odası” isimli futbol programda hedef tahtasına koyulan Taylan Antalyalı’ya destek veren paylaşımda bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Haziran 2021 16:41
Beşiktaşlı oyuncu Umut Nayir’den Taylan Antalyalı’ya destek

A Milli Takım ve Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Taylan Antalyalı, her yıl Haziran ayının son haftasında düzenlenen Onur Haftası’na, üzerinde gökkuşağı renkleriyle “Powered by Pride” yazılı bir tişört giyerek destek verdi.

Türkçesi “Gururla destekliyorum” anlamına gelen tişörtü giydiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Antalyalı, bu tişörtü giymesi sebebiyle TV100’de yayımlanan “VAR Odası” isimli futbol yorum programında linç edildi.

Programda Antalyalı hakkında “Geyliğin reklamını yapıyor”, “burası Müslüman bir ülke”, “milli takım kadrosundan çıkarılmalı” gibi ifadeler kullanıldı.

Sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda destek mesajı alan Taylan Antalyalı’ya bir destek de Beşiktaş forması giyen Umut Nayir’dan geldi.

Umut Nayir, TV 100'deki futbol yorumcularına göndermede bulunarak, "Ben zaten Milli takım kadrosuna çağrılmamıştım" dedi.