Beşiktaş, Diego Costa'da sona geldi!

Beşiktaş'ın görüştüğü yıldız golcü Diego Costa, Granada'dan teklife sıcak bakmadı. Benfica'nın da istediği golcü futbolcuya şu anda en cazip teklifi siyah beyazlıların önerdiği ifade edildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 02 Temmuz 2021 10:47
Beşiktaş, Diego Costa'da sona geldi!

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Diego Costa, Granada'nın teklifini reddetti. 

Granada kulübü Soldado'nun yerine Diego Costa'yı transfer etmek istemesine rağmen yıldız futbolcu bu teklife sıcak bakmadı. TodoFichajes'in haberine göre, Beşiktaş şu anda Diego Costa transferinde en güçlü adayların başında geliyor. Siyah beyazlılar dışında Benfica da Diego Costa'yı transfer etmek isterken, şu anda oyuncuya en cazip öneri siyah beyazlılardan geldi. 

Serbest oyuncu piyasasının yıldızlarından Diego Costa, transfer teklifleri almaya devam ediyor. Beşiktaş'ın da yakın temasta olduğu İspanyol golcüye, Dubai'den teklif geldi.

Bir Dubai ekibinden 3 yıllık 12 milyon Euro'luk teklif alan Costa'nın, bu anlaşmaya sıcak bakmadığı öğrenildi. Teklife Avrupa'da oynamak istediği için olumsuz yanıt verdiği öğrenilen tecrübeli golcü, siyah-beyazlılarla olan görüşmelerde de Beşiktaş'ın elini güçlendirdi.