Barcelona'ya 2. Türk!

Dünya devi Barcelona, önümüzdeki sezon bir Türk yıldızı daha kadrosuna katmak istiyor. Katalan ekibinin hedefindeki isim ise eski bir Real Madrid'li olan ve Arsenal'de harikalar yaratan Mesut Özil...İspanyol devi Barcelona, Arda Turan’dan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Barcelona'ya 2. Türk!

Dünya devi Barcelona, önümüzdeki sezon bir Türk yıldızı daha kadrosuna katmak istiyor. Katalan ekibinin hedefindeki isim ise eski bir Real Madrid'li olan ve Arsenal'de harikalar yaratan Mesut Özil...

İspanyol devi Barcelona, Arda Turan’dan sonra bir Türk yıldızı daha kadrosuna katmak için harekete geçti. Barça, bu sezon Arsenal’de kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçiren Mesut Özil için nabız yoklamaya başladı.

Barcelonalı yöneticilerin, yıldız futbolcunun avukatı ve aynı zamanda menaceri Erkut Söğüt ile temasa geçerek, Arsenal’deki son durumu hakkında bilgi aldıkları ortaya çıktı.

İngiliz ekibiyle 2018’e kadar sözleşmesi bulunan Türk asıllı Alman futbolcunun, geleceği konusunda kararsız olduğu söyleniyor. Premier Lig’de bu sezon tüm rekorları kıran, asistleriyle büyük sükse yapan Mesut’un müthiş performansı, Londra temsilcisinin yöneticilerini de harekete geçirdi.