Arda Turan’a dünya devi talip

Arda Turan’a dünya devi talip
İspanyol basınına göre Milan, Arda Turan’ın transferi için harekete geçti.Serie A’da geçtiğimiz sezonu 10. sırada tamamlayan Milan, Taylandlı yatırımcı Bee Taechaubol’un kulübün hisselerinin %47’sini almasıyla birlikte...

İspanyol basınına göre Milan, Arda Turan’ın transferi için harekete geçti.

Serie A’da geçtiğimiz sezonu 10. sırada tamamlayan Milan, Taylandlı yatırımcı Bee Taechaubol’un kulübün hisselerinin %47’sini almasıyla birlikte transferde atağa kalktı. Porto’dan Jackson Martinez’in transferinde sona gelen dev ekip sürpriz bir transfere daha imza atabilir.

As gazetesinden Özgür Sancar’ın haberine göre Milan, Arda Turan’ın transferi için harekete geçti. Yıldız oyuncunun menajeri Ahmet Bulut ile temasa geçen İtalyan ekibi transferi bir an önce sonlandırmak istiyor. Ayrıca Arda’ya başka kulüplerin de ilgisinin olduğu fakat şu ana kadar en ciddi teklifin Milan’dan geldiği belirtiliyor.

Atletico Madrid ile ligi 3. sırada tamamlayan Arda Turan eğer Milan’a transfer olursa gelecek sezon Avrupa Kupaları’nda boy gösteremeyecek. Transfer için kararında bu konunun oldukça önemli olması bekleniyor.