Anderson Talisca ve Sergio Ramos'ta 50 milyon Euro'luk detay

Anderson Talisca ve Sergio Ramos'ta 50 milyon Euro'luk detay
Beşiktaş, Anderson Talisca ve Sergio Ramos transferlerinden oyuncuların maliyeti sebebiyle vazgeçtiğini açıklamıştı. Anderson Talisca ve Sergio Ramos'un faturası ortaya çıktı.

Beşiktaş, Anderson Talisca ve Sergio Ramos için bir süredir girişimlerde bulunuyordu ancak yıldız isimlerin transferi maliyete takıldı.

Beşiktaş önceki gece yaptığı açıklamada Anderson Talisca ve Sergio Ramos ile yürütülen görüşmelerin sonlandırıldığı aktarılmıştı.

ANDERSON TALISCA VE SERGIO RAMOS CEP YAKTI

Öte yandan Sabah'ın haberine göre Anderson Talisca ve Sergio Ramos'un Beşiktaş'a maliyeti ortaya çıktı. Haber detayında Brezilyalı yıldızın 30, İspanyol stoperin toplam maliyetinin ise 20 milyon Euro olduğu aktarıldı.

TALISCA 7.5 MİLYON EURO İSTEDİ

Yine haberde Anderson Talisca için Al-Nassr'ın 15-20 milyon Euro bonservis talebinin olduğu vurgulandı. Brezilyalı 10 numaranın da yıllık 7.5 milyon Euro istediği kaydedildi.

SERGIO RAMOS'UN TALEBİ 8 MİLYON EURO + İMZA PARASI + BONUS

Sergio Ramos'un ise Beşiktaş'tan yıllık 8 milyon Euro ücret, 1.5 milyon Euro imza parası ve bonus talep ettiği belirtildi.

İki futbolcunun toplam maliyetinin 50 milyon Euro'yu bulması sebebiyle Beşiktaş'ın pazarlık masasından kalktığı dile getirildi.