Amedspor'dan Nihat Özdemir'e Özel Davet

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile eşleşen Amedspor'un başkanı Ali Karakaş, İstanbul'da TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerle görüştü. Karakaş, aslen Diyarbakırlı olan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir'i...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Amedspor'dan Nihat Özdemir'e Özel Davet

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile eşleşen Amedspor'un başkanı Ali Karakaş, İstanbul'da TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerle görüştü. Karakaş, aslen Diyarbakırlı olan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir'i Fenerbahçe ile Diyarbakır'da oynayacakları maça özel olarak davet etti.

Amedspor Kulübü Başkanı Ali Karakaş, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştü.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Diyarbakır'da oynanması gereken Amedspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak görüşmek üzere TFF'nin Riva'da bulunan binasına gelen Karakaş ve beraberindekiler, Federasyon yönetimiyle yaklaşık 1.5 saat süren bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrası Amedspor Başkanı Ali Karakaş'ı kapıda TFF Başkanı Yıldırım Demirören, başkan vekilleri Nihat Özdemir ve Ali Dürüst uğurladı.

KARAKAŞ: TAHKİM KURULU KARAR VERECEK

Basın mensuplarına burada kısa bir açıklama yapan Başkanı Ali Karakaş, "Federasyona isteklerimizi bildirdik. İsteğimiz seyircili olarak oynanması. Tahkim Kurulu konuyu görüşüp karara bağlayacak. Başka bir şehirde de oynanırsa seyircili oynanır" dedi.

Karakaş ayrıca Nihat Özdemir'in kendileriyle çok ilgilendiğini belirterek, "Kendisini Diyarbakır'a davet ettik" ifadelerini kullandı.

Bu arada toplantının yapıldığı sıralarda Diyarbakır İl Spor Güvenlik Kurulu, Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalinde oynanacak Amedspor ile Fenerbahçe arasındaki karşılaşmanın Diyarbakır'da ve seyircisiz oynanmasına karar verdiklerini duyurmuştu.