Almanya'da Kumarhane Soygunu Planlayan 3 Futbolcu Kadro Dışı

Almanya Bundesliga takımlarından Hannover 96’nın U19 kategorisinde forma giyen ve biri Türk üç futbolcu, kumarhane soygunu planlamaktan dolayı kadro dışı bırakıldı.Almanya Bundesliga takımlarından Hannover 96'nın U19 kategorisinde...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Almanya'da Kumarhane Soygunu Planlayan 3 Futbolcu Kadro Dışı

Almanya Bundesliga takımlarından Hannover 96’nın U19 kategorisinde forma giyen ve biri Türk üç futbolcu, kumarhane soygunu planlamaktan dolayı kadro dışı bırakıldı.

Almanya Bundesliga takımlarından Hannover 96'nın U19 kategorisinde forma giyen ve biri Türk üç futbolcu, kumarhane soygunu planlamaktan dolayı kadro dışı bırakıldı. Almanya'nın Bild Gazetesi'nde yer alan habere göre, kırmızı-siyahlı takımda forma giyen üç futbolcunun kumarhane soymak için plan yaptığı ancak bu planlarının ortaya çıktığı belirtildi. Marcel L. (18), Mohamad D. (18) ve Enis B. (19) isimli futbolcular, iddiaya göre çalıntı bir otomobile binerek yüzlerinde maske ve kuru sıkı tabanca ile soygun yapmak istediler. Daha sonra soygundan vazgeçen genç futbolcuların çalıntı otomobilleri yakalanmalarına neden oldu. Sorguya alınan 3 futbolcunun suçlarını itiraf ettiği belirtilirken, Hannover 96 kulübünün ise yargılanacak olan 3 futbolcuyu kadro dışı bıraktığı dile getirildi.