Ali Şen’den Pereira tepkisi!

Ali Şen’den Pereira tepkisi!
Ali Şen, teknik direktörlerin açıklamaları üzerinden Fenerbahçe'nin yeni hocası Pereira ile ilgili değerlendirmede bulundu.Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Şen, Bodrum ilçesinde katıldığı bir davette, gazetecilere...

Ali Şen, teknik direktörlerin açıklamaları üzerinden Fenerbahçe'nin yeni hocası Pereira ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Şen, Bodrum ilçesinde katıldığı bir davette, gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Ali Şen, yeni gelen antrenörlerin vaatlerde bulunduğunu belirterek, “Klasik laflar, klasik beyanatlar duyuyoruz. Yeni gelen antrenörler ‘Çok gol atacağız, az gol yiyeceğiz’ diyor. Hep öyledir, artık çok alıştık. Türk halkı bir hafta sonu 35-40 tane maç izliyor. Onun için kolay kolay sadece gelen antrenörlerin vaatlerine kanacak durumda değil” diye konuştu.

Ali Şen, bir gazetecinin “Fenerbahçe’nin Portekizli teknik direktörü Vitor Pereira için ne düşünüyorsunuz” sorusuna ise “Yaptığım bu konuşmada hepsi var” yanıtını verdi. Şen, tribünlerin doldurulması konusunda kulüplerin çalışma yapması gerektiğini savunarak, en büyük güç ve destekçi olan taraftarların, tribünlere gelmediğini kaydetti.

Tribünlerin bu yıl da boş kalması halinde, toparlanmanın zor olacağının altını çizen Şen, “Kulüplere tavsiyem, mali durumlarını, parasal durumlarını çok iyi takip etsinler. Yine taraftarı tekrar tribüne çeksinler” ifadelerini kullandı.