Ali Koç'un yanında sürpriz menajer! Ayrılık sinyali
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 14.06.2021 09:58

Ali Koç'un yanında sürpriz menajer! Ayrılık sinyali

Fenerbahçe'de Ali Koç, Fenerbahçe - Trabzonspor U19 maçını tribünden takip etti. Koç'un yanındaki Sırp menajer Milos Mladenovic dikkat çekti. Ünlü menajerin transfer satışı için geldiği öğrenildi.

Fenerbahçe'de Ali Koç, Fenerbahçe Trabzonspor U19 maçını tribünden takip etti. Seçime kısa süre kala Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışı devam ederken Başkan Ali Koç'un yanındaki isim dikkat çekti. 

Başkan Koç sandık kurulları toplantısında "Balkan kökenli" bir teknik adama vurgu yapmıştı Koç, tribünde Sırp menajer Milos Mladenovic ile maçı takip etti.

Koç, tribünde Sırp menajer Milos Mladenovic ile maçı takip etti. Milos Mladenovic aynı zamanda Frey'in menajerliğini yapıyor. Belçika 1. Lig ekiplerinden Waasland-Beveren'de kiralık forma giyen Frey sözleşmesi sona erdiği için Fenerbahçe'ye geri döndü

Fenerbahçe yıldız isim ile yola devam etmeme kararı aldı. Frey'in menajeri Milos Mladenovic'in satışı için geldiği öğrenildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç düzenlediği basın toplantısında takımdan ayrılması muhtemel isimlerden Frey hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Koç gelen tekliflere vurgu yapmıştı.

Koç açıklamasında İsviçreli futbolcu için "İsviçre'den Frey'i isteyen 3 kulüp var." ifadesini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından yıldız isimden bonservis beklentisi arttı.