Akhisar Belediyespor'da Cihat Arslan İsyan Etti

Akhisar Belediyesporlu Güray'ın Trabzonspor'a transferi yılan hikayesine dönerken, gelişmelerden rahatsız olduğunu söyleyen teknik direktör Cihat Arslan, sonunda isyan etti.Akhisar Belediyesporlu Güray'ın Trabzonspor'a transferi yılan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Akhisar Belediyespor'da Cihat Arslan İsyan Etti

Akhisar Belediyesporlu Güray'ın Trabzonspor'a transferi yılan hikayesine dönerken, gelişmelerden rahatsız olduğunu söyleyen teknik direktör Cihat Arslan, sonunda isyan etti.

Akhisar Belediyesporlu Güray'ın Trabzonspor'a transferi yılan hikayesine dönerken, gelişmelerden rahatsız olduğunu söyleyen teknik direktör Cihat Arslan, sonunda isyan etti. Sabah antrenmanından önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cihat Arslan, "Elim kolum bağlandı, önümü göremiyorum" derken şöyle devam etti: "Güray'la ilgili medyada her gün bir haber çıkıyor. Trabzonspor'dan Alper ve Soner'le takası söz konusu. Ben şu an transferin gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmiyorum. Yola kimle ya da kimlerle devam edeceğim belli değil."

Ara transferin kendilerine zarar verdiğini sözlerine ekleyen Cihat Arslan, "Takımda yeniden bir aile ortamı yakalayıp normale dönmemiz için tablonun bir an önce şekillenmesi lazım" ifadesini kullandı. Balıkesirsporlu Muğdat'ın transferinden memnuniyet duyduğunu kaydeden Aslan, bu oyuncunun takımın hücum gücüne katkı yapacağını vurguladı. Perşembe günü Karşıyaka ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası maçını kazanıp gruplara kalmak istediklerini dile getiren genç çalıştırıcı, "Kupada yolumuza devam etmek amacındayız" şeklinde konuştu.