Ahmet Nur Çebi'den 'istifa' sözleri: Haklı gerekçesi varsa...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Giresunspor'a 4-0 kaybettikleri maçın ardından konuştu. 'Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak' diyen Çebi, 'Sergen Yalçın istifa edecek mi?' sorusuna ise "Eğer haklı gerekçeleri varsa, söyleyecek bir şeyimiz yok." diye yanıt verdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 27 Kasım 2021 23:48

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Giresunspor'a 4-0 kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Çebi, Sergen Yalçın'ın "Camiaya çok zarar vermek istemiyorum. Başkanla konuşacağım." sözlerine "Sergen Yalçın'ı dinledikten sonra gereken neyse onu yaparız." yanıtını verdi.

İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları;

"Biz nereden düştüysek oradan kalkarız. Bu bir dibe vurmadır. Dibe vurmanın sonucunu da lehte faydalarını zaman içinde göreceğiz. Çözüm götüreceğiz. Çözümsüzlük varmış gibi gösterenlere; hayır, biz geldik birçok sorunu çözdük. Bu da çözülecek sorunlardan biri."

"Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak. Bütün camiaya bu sorunların hepsini çözmeye hazır olduğumuzu söylüyorum. Çok yakında sorunları çözeceğiz. Bu takım geçen sene nereden nereye geldi. Biz bu sorunları yine çözeceğiz!"

"Atamaları yapanlar aynı kafada. TFF'ye buradan sesleniyorum, MHK'ye de. Bize söz verdiniz, düzelteceğiz dediniz ama düzeltemediniz. Ya beceremediniz ya niyetiniz kötü. Gerekeni yapın, yapamıyorsanız size vermiş olduğumuz hoş görü bu gece bitmiştir."

İstifa hakkında gelen bir soru üzerine Ahmet Nur Çebi: "Eğer haklı gerekçeleri varsa, söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edecek bir anlayış görebilirsem ben onunla yola devam etmeyi tercih ederim." dedi.