Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe'den özür diledi

Balotelli'nin Adana'da karşılanması esnasında bazı taraftarların Fenerbahçe'ye küfür ve hakaret içeren tezahüratlar yapması sosyal medyada gündem oldu. Adana Demirspor Başkanı sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Fenerbahçe Kulübü'nden özür diledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 01 Ağustos 2021 16:38

Adana Demirspor'un ses getiren transferi Balotelli takımının Bolu'daki kampından ayrılıp Adana'ya geldi.

İtalyan golcüyü yaklaşık 1000 kişilik bir taraftar grubu karşıladı. Bazı taraftarların Fenerbahçe'ye küfür ve hakaret içeren tezahüratlar yapması sosyal medyada gündem oldu. Bunu üzerine Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Fenerbahçe Kulübü'nden özür diledi.

Murat Sancak yaptığı açıklamada,  "Çok değerli Adana Demirspor taraftarı, dün Balotelli’nin havaalanında yapılan karşılamada, ülkemizin değerli kulübüne yapılan küfür beni derinden üzmüş olup, tekrarı yaşanmaması adına herkesin duyarlı olmasını rica ediyorum. Ve bundan dolayı ben özür dilerim Fenerbahçe camiasından. Evet gerçek Adana Demirspor taraftarı yapmaz. Ve bundan sonra bu hareketlere, sizlerin izin vermeyeceğinizi biliyorum. Ev sahibi olduğumuz her maçta misafir nasıl ağırlanır bütün herkese göstereceğinize şüphem yok" sözlerine yer verdi.

 

Spor