Abdurrahim Albayrak: Şampiyon olacağız

Abdurrahim Albayrak: Şampiyon olacağız
Maçın son dakikalarında yaşanan gerginliği anlamakta güçlük çekiyorumBu mağlubiyet, Galatasaray'ı hedefinden döndürmezYönetime gireceksem bu kesinlikle Dursun Özbek ile beraber olacaktırGalatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim...

Maçın son dakikalarında yaşanan gerginliği anlamakta güçlük çekiyorum

Bu mağlubiyet, Galatasaray'ı hedefinden döndürmez

Yönetime gireceksem bu kesinlikle Dursun Özbek ile beraber olacaktır

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, önlerinde 7 maç olduğunu, bu maçları alıp şampiyon olacaklarını belirtti.

Albayrak, karşılaşmanın son dakikalarında yaşanan gerginlik için, Maçın son dakikalarında yaşanan gerginliği anlamakta güçlük çekiyorum. Neden yedek kulübesindeki oyuncular sahaya niye girer anlamıyorum. Bunlar hoş şeyler değil bunları bırakalım. İnsanlar televizyonda güzel şeyler seyretmek istiyor. iki takım içinde yapılanların son derece üzücü olduğunu söylemek istiyorum. Yaşanan ufak tefek olumsuzlukların Galatasaray ile Trabzonspor arasındaki dostluğu etkilemesi söz konusu değil dedi.

BU MAĞLUBİYET, GALATASARAY'I HEDEFİNDEN DÖNDÜRMEZ

Şampiyonluk yarışıyla ilgili bir soruya ise Albayrak, şu yanıtı verdi Önümüzde daha 7 maç var. Bu yedi maçı da alıp, şampiyon oluruz. Bu mağlubiyet, Galatasaray'ı hedefinden döndürmez'. Soyunma odasında ben ve Hamza hoca oyuncuları özellikle ikinci yarıdaki oyunlarından dolayı tebrik ettik.

YÖNETİME GİRECEKSEM BU KESİNLİKLE DURSUN ÖZBEK İLE BERABER OLACAKTIR

Albayrak, Malaga kulübüyle ilgili soru üzerine ise, Malaga kulübünün Amrabat konusunda ek süre istediğini, kendilerinin ise bu süreyi uygun görmediklerini vurguladı. Albayrak, Galatasaray'ın genel kurulunda Dursun Özbek'in listesine girip girmeyeceği yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı Benim sağlık durumum pek iyi değil. Kasımpaşa maçında tansiyonum 21-14'tü ve şu anda da maç esnası sırasında yine dil altı hapı aldım. Ailem yöneticilik yapmama karşı çıkıyor ama bir yönetime gireceksem bu kesinlikle Dursun abiyle beraber olacaktır. Şu kısa dönemde beraber inanılmaz işler yaptık. Ben eğer Galatasaray yönetimine gireceksem bu Dursun abinin listesinde olur. Başka bir listeye girmem asla söz konusu değildir.