6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu masa tenisi turnuvasıyla kutlandı

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kutlandı. Organizasyonda Masa Tenisi Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği, Tozkoparan Kapalı Spor Salonu'nda 09-10 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm yaş kategorilerinde masa tenisi müsabakaları düzenledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 12 Ekim 2021 00:55
6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu masa tenisi turnuvasıyla kutlandı

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kutlandı. Bu önemli günü anmak için Masa Tenisi Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği, Tozkoparan Kapalı Spor Salonu'nda 09-10 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm yaş kategorilerinde masa tenisi müsabakaları düzenledi.
Müsabakaların ilk günü olan 9 Ekim Cumartesi günü, Minik, Küçük ve Yıldız kategorilerinde, kız ve erkek sporcular ter dökerken, 10 Ekim pazar günü ise, Gençler ve Büyükler kategorisinde bayan ve erkek sporcular yarıştı.

İlk gün yapılan müsabakalar sonucunda Minik Erkek Kategorisi'nde sonuçlar şu şekilde:
1. Ali Aşnas GÜL / Ferdi
2. Ahmet Berk TÜKENMEZ/ Fenerbahçe SK.
3. Ertuğrul CİRİŞOĞLU/ İFAY SK.
4. Yusuf GEZER /Fenerbahçe SK.

ekran-resmi-2021-10-11-22-46-23.png

Minik Bayanlar Kategorisi:
1. Masal ERYILMAZ
2. Zeynep DURAN
3. Fatma Ecrin KENET
4. Gokçe BAKİ

ekran-resmi-2021-10-11-22-47-02.png

Küçük Erkek Kategorisi:
1. Mustafa GEZER /Fenerbahçe SK.
2. M.Efe ACER/ İVTTA SK.
3. Metehan DEPE /Ümraniye Belediyesi SK.
4. Ege ASLAN /GSK

ekran-resmi-2021-10-11-22-47-40.png

Yıldız Erkek Kategorisi:
1. Onur DURAN /Fenerbahçe SK.
2. Efe ULAŞ /HAYDER SK.
3. Yiğit DEMİR/ GSK.
4. Reşat DEMİRCAN/ HAYDER SK.

ekran-resmi-2021-10-12-00-47-23.png

Yıldız Bayan Kategorisi
1. Defne KARAOĞLU /Fenerbahçe SK.
2. Ebrar KURT / Karaburun SK.
3. Hayrunnisa TOKALAK /Karaburun SK.
4. Selin AKYÜZ/ Fenerbahçe SK.

ekran-resmi-2021-10-12-00-50-56.png

İkinci gün yapılan müsabakalar sonucunda Genç Erkek sıralaması:
1. Ali Efe DEPE /Ümraniye Belediyesi SK.
2. Hasan YİĞİT /Pendik Belediyesi SK.
3. Arda Murat EDİS /Fenerbahçe SK.
4. Malik ACAR/ Çatalca Belediyesi SK.

ekran-resmi-2021-10-12-00-52-03.png

Genç Bayan Kategorisi:
1. İrem Nur TOKALAK/ Karaburun SK
2. Hira Nur BIÇAK /Pendik Belediyesi SK.
3. Elif DEMİR/Karaburun SK.
4. Elif ÖNER / Pendik Belediyesi SK.

Büyük Erkek sıralaması:
1. Emir Haktan YÖNEY/ Karaburun SK.
2. Rıza KOLAYLI /Ferdi
3. Kenan ATALAY / Ferdi
4. Abdulkadir TAŞCI / Ferdi

ekran-resmi-2021-10-12-00-53-03.png

Büyük Bayanlar kategorisinde ise, Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri SK sporcuları,
1. Ebru Banu ERDOĞAN
2. Burcu BAŞARAN
3. Elif Gamze GÖZNE dereceye girdiler

ekran-resmi-2021-10-12-00-54-13.png