Erdoğan'dan Özür Dilemedi!

Erdoğan'dan  Özür Dilemedi!
Şebnem Bursalı yakın çevresine “Istakoz konusunda Cumhurbaşkanımızla özel bir irtibatım olmadı. Kendisine yeni bir özür dilemişliğim yok” dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın, bayram tatilinde Monaco'dan yaptığı ıstakoz paylaşımının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşüp özür dilemediği ortaya çıktı. Şebnem Bursalı'nın, yakın çevresine verdiği bilgilere göre, özel olarak Erdoğan ile irtibat kurmadığını ve sosyal medya üzerinden özür mesajlarını paylaştığını belirttiği öğrenildi.

Erdoğan'ın AK Parti meclis grup toplantısında milletvekillerine sert uyarılar yapması beklenirken, özeleştiri sürecinde parti teşkilatını yüceltmeyi tercih ettiği mesajı verdiği görüldü. Ancak, Erdoğan'ın milletvekilleriyle kapalı bir grup toplantısı yapmadığı ortaya çıktı. Grup toplantısından sonra rutin toplantıyı takip eden Erdoğan'ın, Şebnem Bursalı ile özür konusunda bir görüşme gerçekleştirmediği belirtildi.

Şebnem Bursalı'nın, AK Parti Meclis grubunda ilgiyle karşılanmasının ardından yakın çevresine yaptığı açıklamada, Erdoğan ile özel bir irtibat kurmadığını ve yeni bir özür dilemediğini vurguladığı öğrenildi. Bu mesajı doğrulayan Şebnem Bursalı, bayram tatilindeki ıstakoz paylaşımıyla gündeme gelmişti.