Mesut Özil sitem etti

Mesut Özil sitem etti

Arsenal'ın Premier Lig kadrosunda yer almayan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından kulübe sitem etti.

Premier Lig ekiplerinden Arsenal'da görev yapan Mesut Özil, kadroya alınmamasına tepki gösterdi. Twitter'dan paylaşım yapan ünlü futbolcu kulübe sitem etti. 

Özil'in Arsenal'ı sadakatsizlikle suçladığı açıklaması şu şekilde:

Premier Lig'de forma giyemeyecek olmaktan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. 2018'de yeni sözleşme imzalarken sevdiğim kulüp Arsenal'a bağlılığımı gösterdim ancak bunun karşılığının olmaması beni üzdü. Artık öğrendim ki sadakat bugünlerde zor bulunan bir şey. Yakın zamanda kadroda tekrar yer bulabilirim diye her zaman pozitif kalmaya çalıştım. Bu yüzden şimdiye kadar sessizliğimi korudum.Doğru yolda ilerliyorduk. Kendi performansım da gerçekten iyi seviyedeydi ancak işler bir anda tekrar değişti ve Arsenal için oynamama izin verilmedi.

"Adalet için sesimi yükseltmeye devam edeceğim"

Bu takımda birçok iyi arkadaşım var. Taraftarlarla da güçlü bir bağımız olduğunu hissediyorum. Ne olursa olsun takıma dönmek için mücadelemi sürdüreceğim ve Arsenal'daki 8. sezonumun böyle bitmesine izin vermeyeceğim. Alınan bu kararın düşünce yapımı değiştirmeyeceğine söz verebilirim. Antrenmanlarıma en iyi şekilde devam edip acımasızlığa karşı ve adalet için sesimi yükseltmeyi sürdüreceğim.