Halk TV Canlı Yayın
2019’da Fırtına Yaratacak 10 Film
2019 yılında fırtına yaratacak çok fazla film olduğunu düşünsenizde aslında tüm dünyanın beklediği 10 tane film var. Bu filmlerin çoğu tahmin ettiğiniz gibi ya devam filmi ya da aksiyon ve fantastik filmleri. Fakat bu filmlerin...

2019 yılında fırtına yaratacak çok fazla film olduğunu düşünsenizde aslında tüm dünyanın beklediği 10 tane film var. Bu filmlerin çoğu tahmin ettiğiniz gibi ya devam filmi ya da aksiyon ve fantastik filmleri. Fakat bu filmlerin arasında en çok bekleneni yapımı sürekli ertelenen ve Mike Mignola’nın çizgi kaleminden çıkan Hellboy filmidir. Bunun nedeni  bu muhteşem ve sıradışı  filmin çekiminin yaklaşık on bir yıl boyunca çeşitli nedenlerden dolayı ertelenmiş ve hep sonraki tarihe bırakılmış olmasıdır.

Avengers: Infinity War , Part 2

Yani Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 diye tanınan ve milyonların sabırsızlıkla beklediği bu harika filmde neler olacağını henüz bilmiyoruz. Çünkü bir önceki bölümde tüm kahramanlar Doctor Strange’in zamanda ön gördüğü gibi tek tek ölmüş ve kahramanlardan geriye hemen hemen hiç kimse kalmamıştı. İşte bir önce ki bölümde yaşanan bu sürpriz sondan sonra nasıl bir hikaye ile tüm kahramanların geri geleceği tam bir merak konusu olan filmim yönetmen koltuğunda Anthony ve Joe Russo’yu görüyoruz. Filmin vizyon tarihi ise 9 mayıs 2019 olarak belirlendi.

Soider Man: Far From Home

Ekranlardan full hd film kalitesinde izlediğimiz Spider Man film serisinde bu sefer komedi dozu biraz daha arttırılmış durumda. Bu defa Avengers 4 filminin sonrasında Peter ve sevgili dostu Midtown lisesinin düzenlediği geziye birlikte giderler. Bu sırada Peter, Mysterio’nun dünyayı mahfetme çabasında olduğunu görür ve bunun üzerine Nick Fury ve Maria Hill’den yardım ister. Farklı bir anlatım tarzıyla ve bol kahkahayla ekranlara gelecek olan filmin yönetmenliğini Jon Watts üstlenirken, filmin ülkemizde beyaz perdede beklenen gösterim zamanı ise 5 haziran 2019’dur.

Hellboy

Daha önce de belirttiğimiz gibi Hellboy filmi çok uzun yıllar boyunca hak ettiği ilgiyi göremedi ve sürekli çekim tarihi bir sonraki tarihlere aktarıldı. Ancak artık hayranlarının bekleyemeyeceğini anlayan yapımcılar sonunda bu farklı ve sıradışı hikayeyi sinema perdesine taşımaya karar verdiler. Mike Mignola’nın kaleminden çıkan ve yayınlandığı anda hd film izle imkanına sahip olacağımız filminde, Hellboy insanların ve doğa üstü güçlerin yönettiği ve eski bir büyücünün intikam yemini ettiği iki dünya arasında yaşanan savaşın tam ortasında kalır. Neil Marshall’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin vizyoan giriş tarihi ise 12 nisan 2019 olarak düşünülmekte.

Captain Marvel

Yönetmen koltuğunu Anna Boden ve Ryan Fleck’in paylaştığı ve 8 mart 2019 tarihinde yayınlanacak olan Captain Marvel filminde, dünya iki uzaylı ırk arasında yaşanan galaktik savaşın arasında kalmıştır ve Carol Danvers bu noktada kainatin en önemli süper kahramanlarından biri haline gelmiştir.

Hobbs And Shaw

2019 filmleri arasında en merak edilen ve film güzel olursa seriye bağlanması beklenen Hobbs and Shaw filmin Luke Hobbs, Deckard Shaw ile hiç beklenmedik bir ittifaka girer ve bunun sonucunda da izleyiciyi aksiyon dolu dakikalar bekler! Filmin beklenen vizyon tarihi 2 ağuston 2019 olarak düşünülmekte ve yönetmen koltuğundaysa elbette David Leitch oturmakta.

Shazam!

Shazam! 2019 film izleme rekoru kırmayı bekleyen bir film. Çünkü film diğer tüm  süper kahraman filmlerinden çok farklı bir yapım. Filmde öksüz olan Billy radyoda haber spikeri olarak çalışmaktadır ve Billy çok güçlü bir büyücü tarafından seçilmiştir. Billy, büyücünün ona verdiği güçlerin hepsini tek bir kelimede toplamıştır. Sadece tek bir kelimeyi söylediği anda Billy artık bir çocuk değil, Hz. Sülaymanın bilgiliğine, Herkül’ün gücüne, Atlas’ındayanıklılığına, Zeus’un büyük güçlerine, Aşil’in cesaretine ve Merkür’ün hızına sahip olan yetişkin bir süper kahramandır! Bu ilginç filmin vizyon tarihi 5 nisan 2019 olarak açıklanmıştır ve yönetmenliğini ise David F. Sandberg üstlenmiştir.

John Wick 3: Parabellum

Bir önce ki bölümde tüm kuralları hiçe sayan ve suikastçilerin otelinde adam öldüren Wick, başına konan 14 milyonluk ödülün ardına hayatını kurtarabilmek için sadece 1 saatlik bir süreye sahiptir. Etrafındaki herkes onu ödül olarak görürken Wick’in hayatını kurtarabilmesi için New York’dan kaçması şarttır. Ülkemizde milyonlarca hayranı olan ve film izle rekorunu ülkemizde kıracağı kesin olan bu muhteşem film 12 mayıs 2019’da Türk izleyicisi ile buluşacaktır. Bu aksiyon dolu  filmin yönetmenliğini ise Chad Stahelski üstlenmiştir.

X-Men: Dark Phoenix

7 haziran 2019 yılında vizyona girmesi beklenen ve yönetmen koltuğunda Simon Kingberg’in oturduğu Dark Phoenix filminde; Jean Grey inanılmaz güçlere sahip olmuş ancak bu güçlerin altından kalkamayıp Dark Phoenix yani Kara Phoenix’e dönüşmüştür. Şimdi tüm mesele X-Men’in, üyelerinden birinin hayatı ya da tüm insanlığın hayatı arasında bir seçim yapmalarıdır!

Godzilla: King of the Monsters

Diğer Godzilla filmlerinden çok farklı olması beklenen Godzille filminin bu bölümünde; İnsanlığın geleceği  Godzilla, Mothra, Rodan ve üç başlı Kral Ghidorah arasındaki savaşın sonucuna bağlıdır. 31 mayıs 2019 yılında beyaz perdede beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise Michael Dougherty oturmaktadır.

Toy Story 4

Listemizi bu sefer çocuklara ve içlerindeki çocuk ruhunu asla susturmamış olanlar için çekilmiş Oyuncak Hikayesi 4 filmi ile tamamlıyoruz. 21 haziran 2019 yılında izleyicisi ile buluşacak olan ve yönetmenliğini Josh Cooley’in üstlendiği filmde; Woody ve Buzz’ı, Woody’nin sıcak hisler beslediği Bo Peep’i aramak için maceradan maceraya koşarlarken izleyeceğiz.