Kartepe'de kaybolan doktorun ölüm nedeni belli oldu

Kartepe'de kaybolan doktorun ölüm nedeni belli oldu

Kartepe'de kaybolduktan 5 gün sonra aracında ölü bulunan Doktor Uğur Tolun'un kazada boynunun kırılması sonucu öldüğü belirlendi.

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde kaybolduktan 5 gün sonra menfeze düşen aracında ölü bulunan Doktor Uğur Tolun'un kazada boynunun kırılması sonucu öldüğü belirlendi.

Başiskele ilçesinde özel bir hastanede görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak günü Kartepe'de bulunan evinden çıktı.

Uğur Tolun'dan haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine kamyoneti ile Kartepe bölgesine gittiği düşünülerek bu bölgede arama yapıldı.

Boyun travması sonucu öldü

Önceki gün dağda aramalar devam ederken, Uğur Tolun'un evinin yakınlarında arama yapan ekipler, Tolun'un evine yaklaşık 300 metre uzaklıktaki demir yolunun altından geçen menfeze düşen kamyonetini buldu.

Ters dönen araçta bulunan Uğur Tolun'a yapılan ön otopside trafik kazasına bağlı boyun travması sonucu öldüğü belirlendi.

Nöbet geçirmiş olabilir

Geçen yıl beyin kanaması geçiren Tolun, tedavi gördüğü için göreve başlamadığı belirtilirken, aracı kullanırken nöbet geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruldu.

DHA

Gündem