Yaşlı Çift Peşpeşe Kalp Krizi Geçirip Öldü

EDİRNE’nin Havsa İlçesi’ne bağlı Çukurköy'de oturan ikisi de 93 yaşında olan Hatice ve Mustafa Özbay çifti bugün peşpeşe kalp krizi geçirerek öldü.Olay bu sabah ilçeye 9 kilometre uzaklıktaki Çukurköy'de oturan Özbay...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Yaşlı Çift Peşpeşe Kalp Krizi Geçirip Öldü

EDİRNE’nin Havsa İlçesi’ne bağlı Çukurköy'de oturan ikisi de 93 yaşında olan Hatice ve Mustafa Özbay çifti bugün peşpeşe kalp krizi geçirerek öldü.

Olay bu sabah ilçeye 9 kilometre uzaklıktaki Çukurköy'de oturan Özbay çiftinin evinde meydana geldi. Sabah uyanan Mustafa Özbay, gfeçtiği salonda kalp krizi geçirdi ve yaşamını yitirdi. Uyandıktan sonra odadan çıkan Hatice Özbay, salonda eşini hareketsiz buldu. Eşinin öldüğünü anlayan Hatice Özbay çığlıklar atarak komşularından yardım istemek için evden çıktığı sırada yere yığıldı.

Özbay çiftinin evine koşan komşuları Hatice Özbay, bahçe kapısı önünde, eşi Mustafa Özbay'ın da evin salonunda cansız buldu. Habir verilen jandarme ekibinin incelemesinin ardından yaşlı çiftin cesetleri kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Hatice ve Mustafa Özbay çiftinin arka arkaya geçirdikleri kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi.