WhatsApp'ın yeni özelliği açığa çıktı

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı açığa çıktı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 29 Haziran 2022 22:07
WhatsApp'ın yeni özelliği açığa çıktı

WhatsApp'ın fotoğraf paylaşımı için yeni bir özellik geliştirdiği ortaya çıktı. Henüz ön geliştirme aşamasında olan özellik, gönderilmek istenen fotoğrafların belirli kısımlarının bulanıklaştırılmasını sağlıyor. Bir anlamda kullanıcılar, gönderecekleri fotoğrafların istedikleri bölümünü sansürleyebiliyorlar.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı açığa çıktı. WABetaInfo tarafından keşfedilen özellik, kullanıcılar için önemli bir avantaj sunacak gibi görünüyor. Zira henüz geliştirme aşamasında olan bu özellik sayesinde kullanıcılar, karşı tarafa gönderecekleri fotoğrafların istedikleri bölümünü bulanıklaştırabilecekler.

WhatsApp'ın kararlı sürümleri, son dönemlerde yepyeni medya gönderme araçlarına kavuştular. Artık kullanıcılar, gönderdikleri fotoğraflar üzerinde daha etkili düzenlemeler yapabiliyorlar. İşte geliştirilen yeni özellik, bunların en yenisi olarak kayıtlara geçecek. Zira ilk defa bir WhatsApp özelliği, gönderilecek içeriğin sansürlenebilmesine izin verecek.