Ünlü manken yunusla oynamak istedi başına gelmeyen kalmadı

Ünlü manken Pripri Rose'un sosyal medyada paylaştığı video gündem oldu... Küba'da bir su parkına giden ve yunuslarla oynamak isteyen Rose, hiç beklemediği anda adeta sevgi seline boğuldu..

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

Ünlü manken Pripri Rose'un sosyal medyada paylaştığı video gündem oldu... Küba'da bir su parkına giden ve yunuslarla oynamak isteyen Rose, hiç beklemediği anda adeta sevgi seline boğuldu... Sudan sıçrayarak Rose'un üzerine atlayan ve sürtünmeye başlayan yunus hakkında ünlü manken, "Videonun hepsini yükleyemedim, yoksa hesabım kapanabilirdi" dedi.

Ünlü manken Pripri Rose, Küba’da zor anlar yaşadı… Varadero’ya tatile giden ve orada bir su parkını ziyaret eden Rose, burada yunuslarla oynamak istedi. Bir platformun kenarında suyun yanında oturan genç manken hiç beklemediği bir olay yaşadı.

Rose, kollarını açarak yunusu yanına çağırdı. Bu sırada oldukça heyecanlanan yunus bir anda mankenin üzerine atladı. Ne olduğunu anlayamayan Rose’un neşesi kısa süre içinde sona erdi. Zira yunus mankene sürtünmeye başladı. Bu videoyu Instagram hesabından paylaşan Rose, “Videonun bir kısmını kesmek zorunda kaldım zira görüntüler aşırıydı” dedi.