Şırnak'ta Çatışma: 4 PKK'lı Öldürüldü

ŞIRNAK'ta Emniyet Müdürlüğü binasına roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenleyen PKK'lılara polisin karşılık vermesiyle çıkan çatışmada 4 PKK'lı öldürüldü.Şırnak'ın Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan İl...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Şırnak'ta Çatışma: 4 PKK'lı Öldürüldü

ŞIRNAK'ta Emniyet Müdürlüğü binasına roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenleyen PKK'lılara polisin karşılık vermesiyle çıkan çatışmada 4 PKK'lı öldürüldü.

Şırnak'ın Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü'ne ait kademe binasına bugün PKK'lılar tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

Saldırıya polisin anında karşılık vermesiyle bir süre çatışma yaşandı. Çatışmada 4 PKK'lı silahlarıyla birlikte ölü olarak ele geçirildi. Şırnak Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "05.02.2016 günü Şırnak merkezde bulunan Emniyet Müdürlüğüne ait kademe binasına yönelik olarak bir grup bölücü terör örgütü mensubu tarafından uzun namlulu silahlarla ve roketatarla silahlı saldırıda bulunulması üzerine çıkan çatışmada 4 terörist silah ve mühimmatları ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir" denildi.