Sıfır Bir yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Sıfır Bir 5. sezon 4. bölüm

Blutv'nin sevilen dizisi Sıfır Bir 5. sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı. 13 Şubat Çarşamba günü 19:01'de ekrana gelecek Sıfır Bir dizisi "Biz uyarıyoruz! Karışmayın…" sloganı ile duyuruldu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

Blutv'nin sevilen internet dizisi Sıfır Bir'de geçtiğimiz hafta izleyici karşısına çıkan bölümünde oldukça heyecanlı sahneler yaşandı. Kumarhane planını işleyişe koyan Gökhan, mahalle içerisinde yavaş yavaş ayrılıkların ortaya çıkmasına sebep oldu.

Necip ise Nesih ve arkadaşlarına hapishaneden çıkış yolunu bildiğini söyledi. Ona inanan Nesih, kaçış planını devreye soktu. Güvenilmez karakteri ve acımasızlığı ile dikkatleri üzerine çeken Nesih ise gardiyanlara kaçış planını söyledi.

Savaş cephesinde ise işler oldukça karıştı. Avukatının şikayeti üzerine denetime gelen müfettişlere hapishane müdürünün yaptığı işkence, tecavüz ve onaylanmayan davranışları anlattı. Dizinin ekrana gelen bölümünün son sahnesinde ise Savaş ve Azad'ın çıkan kavga esnasında hapishane müdürü ve gardiyanları öldürdüğünü izledik.

Merakla beklenen dizinin bu bölümünde ise Savaş ve Azad'ın başına gelecekler oldukça merak ediliyor. Firar kararları Necip tarafından gardiyanlara söylenen Nesih ve cephesi ise hapishanede kargaşaya sebep oluyolar. Cihat'ın kuzeni Abbas ise mahalleli tarafından nasıl karşılanacak yeni bölümde öğreneceğiz. Sıfır Bir heyecan dolu yeni bölümü ile 13 Şubat Çarşamba günü saatler 19.01'i gösterdiğinde izleyici karşısında olacak.